A.Hopaspor 5 yeni oyuncu ile anlaştı

0
133

A.Hopaspor ikinci yarı hazırlıklarına kulüp tesislerinde devam ederken, transfer çalışmalarında da sona gelindi. Hızlı bir şekilde transferleri tamamlayarak, ikinci yarıya hazır hale gelmek isteyen A.Hopaspor’da bazı isimlerle de yollar ayrıldı.

Kulüpte şu ana kadar 5 başarılı futbolcu ile anlaşma sağlandı. Balıkesirspor’dan Forvet-Kanat oyuncusu Bedirhan Kolkoparan ve Yomraspor’dan Sol Bek oyuncusu Halil Emre Yiğit ile 2 Yıllık sözleşme imzalanırken, Belediye Derincespor’dan Sağ-Sol kenar oyuncusu Ramazan Özkabak, Büyükçekmece Tepecikspor’dan Ortasaha oyuncusu Caner Solmaz ve Belediye Derincespor’dan Ortasaha oyuncusu Sercan Uslu ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.

Kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre, “Verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek ve ikinci yarıda taraftarımızın önüne daha güçlü bir ekip ile çıkmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda bugüne kadar 5 başarılı futbolcu ile anlaşma imzaladık. Diğer yandan Muhammed Çoban, Hüseyin Seylığlı, Ahmet Demirli ve Onur Alsu ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Çoban ve Alsu’ye bugüne kadar kulübüme verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Transfer çalışmalarımız devam edecek ve taraftarımız ikinci yarıda daha güçlü bir takım izleyecek. İyi oyunumuz ve güçlü kadromuz ile A. Hopaspor’umuzu zirveye taşımak için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” denildi.