AÇÜ Fotoğrafçılık Topluluğundan Köy Okuluna Kitap Yardımı

0
719

ARTVİN-Artvin Çoruh Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atarak Van’da bir köy okuluna kitap yardımında bulundular.

Artvin Çoruh Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu’nun Van Çaldıran,Çubuklu Köyü’nde ki Galatasaray İlk Öğretim Okulu’nun kütüphanesi için geçtiğimiz günlerde kitap kampanyası başlatmıştı. Başarılı bir çalışma sonrasında toplanan kitaplar köy okulundaki kütüphaneye teslim edildi.

Artvin Çoruh Üniversitesi öğrencilerinden oluşan AÇÜ Fotoğrafçılık Topluluğu gerek ilimizde gerekse üniversitelerinde başlattıkları Çubuklu Köyü İlköğretim Okulu’na kitap yardımı kampanyası duyarlı vatandaşlarımızın destekleriyle sonuca ulaştı. Toplanılan kitapları Galatasaray İlköğretim Okulu yönetimine teslim edildi. Gönderilen kitaplar çocukların ellerine ulaştı. Kitaplarını tek tek kütüphanelerine yerleştiren öğrenciler Artvinli hemşerilerine kitaplarla çekinmiş fotoğraflarını göndererek teşekkürlerini sundular.

Artvin fotoğrafçılık Topluluğu Başta Artvin Valiliği ve Valilik Özel Kalem Müdürüne, Artvin Off-Road Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metehan Yılmaz, AÇÜ Spor Daire Müdürü Recep Erdem, AÇÜ Fotoğrafçılık Topluluğu Başkanı Şevval Erkuş, Ahmet Bozan, Hopa Halk Eğitim Merkezin Resim öğretmeni Semiha Durmaz ve Artvin halkına çok teşekkür ettiler.