AGİKAD’tan Arhavi Belediyesi’ne ziyaret

0
83

Artvin Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİKAD) başkan ve üyeleri, Arhavi Belediyesi’ne ziyarette bulunarak Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldi.

Ziyarette AGİKAD Başkanı Meryem Özbayrak ve üyeler, deprem felaketi nedeni ile Artvin Girişimci İş Kadınları Derneği olarak hayata geçirdikleri “Çocuklar Gülsün Diye” kampanyasıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Kampanya kapsamında toplanan oyuncak ve diğer malzemeleri deprem bölgesine bizzat ulaştırdıklarını belirten dernek başkanı Özbayrak, bunun yanında depremden etkilenen çocuklar için bölgede çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenlediklerini ifade etti. Dernek üyeleri ayrıca deprem bölgesine ulaşım için sağlanan destekten dolayı Başkan Vasfi Kurdoğlu’na teşekkürlerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, dernek bünyesinde yapılan çalışmalardan dolayı kendilerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Kurdoğlu, Arhavi Belediyesi olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarımızın yanlarında olduklarını ifade etti.