Ahmet Biber CHP Artvin İl Başkanı Oldu

0

CHP Artvin 36’ıncı Olağan Genel Kurulunda tek aday olan Ahmet Biber CHP İl Başkanı oldu.

Artvin Merkez Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi’nde gerçekleşen genel kurula CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’ın yanı sıra partililer katıldı.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan yaptığı konuşmada, “Biz haklıyız güçlüyüz ve kazanacağız ama bir şey yapmamız gerekiyor. Biz inancımızı çocuklarımıza genç kuşaklara taşımamız gerekiyor. Birliğimizi beraberliğimizi asla bozmamamız gerekiyor. Bu salonlar bizim coşkuyla kucaklaşacağımız yerlerdir. Bu salonlarda inancın tazelenmesi, umudun tazelenmesi ve birbirimize aşkla, sevgiyle bakmak dışında bir şey olmamalı. Bizim en büyük eksiğimiz birbirimize sevgimizi anlatamamak. Biz birbirimizi kucakladığımızda, birbirimize sevgi ile yaklaştığımızda, emeğimize takdir, şükran ve vefayı gösterdiğimizde bu sorunlarımızın neredeyse tamamını çözmüş oluruz” dedi.

Yüksel Çorbacıoğlu neden aday olmadığını açıkladı

CHP Eski Milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu, bir süre önce aday olmak için çalışma yaptım. Ahmet Biber’in aday olmasından dolayı aday olmadım. Sayın Ahmet Biber’e başarılar diliyorum“ dedi.

Konuşmaların ardından yapılan il başkanlığı seçiminde seçime tek aday olarak katılan Ahmet Biber CHP Artvin İl Başkanı oldu.