Ardanuç Belediyesi ile Tüm-Bel-Sen arasında toplu sözleşme imzalandı

0

Ardanuç Belediyesi ile Tüm – Bel – Sen arasında 2018 yılı toplu sözleşmesi imzalandı.

Adanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir´in odasında gerçekleşen toplu sözleşmeye, Tüm – Bel – Sen Rize Şube Başkanı Mustafa Kalyoncu ve yönetimi ile Tüm – Bel – Sen Ardanuç Belediyesi Temsilcisi Fahrettin Çiftçi katıldı.

Ardanuç Belediyesi, KESK’e bağlı Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm-Bel-Sen) ile kurum bünyesinde çalışanlara yönelik toplu sözleşme imzaladı. Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir’in makamında gerçekleşen imza törenine Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Tüm – Bel – Sen Ardanuç Belediyesi Temsilcisi Fahrettin Çiftçi ve belediye personelleri katıldı.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen törende Belediye başkanı Yıldırım Demir, Tüm-Bel Sen Ardanuç Temsilcisi Fahrettin Çiftçi ve belediye çalışanları arasında imzalanan sözleşmenin yenilenmiş olduğunu belirtti.

İmza töreninde hazır olan sendika temsilcileri ve üyeleri yapılan bu sözleşmeden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Toplu sözleşmesinin Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir,  anlayışı ve katkısıyla yapılmasından da ayrıca memnuniyetlerini dile getiren Tüm-Bel-Sen Ardanuç temsilcisi Fahrettin Çiftçi, “Yapılan sözleşmeden dolayı çalışan arkadaşlar ve yönetim kurulu üyeleri adına Başkan Yıldırım Demir’e teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yıl 12.´si imzalanan toplu sözleşme sonrasında Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir; “Sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.