Arhavi Belediyesi GSK: 3 – 1: Tokat Belediyesi Plevne

0

ARHAVİ-Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig Erkekler 3. Grup’ta yer alan Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımı Ligin 7. haftasında kendi evinde Tokat Belediyesi Plevne takımını ile karşılaştı. Arhavi ekibi  karşılaşmayı 3-1’lik skor ile kazanarak yoluna emin adımlarla devam etti.

Karşılaşmayı Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da takip etti.   Arhavi kapalı spor salonunda oynanan karşılaşmaya sporseverlerin ilgisi yoğundu.  Mutlak galibiyet parolasıyla karşılaşmaya başlayan temsilcimiz ilk seti 25-23 kazandı. Çekişmeli anlara sahne olan ikinci set ise uzatmalara gitti. Bu seti Tokat Belediyesi Plevne takımını 33-35’lik skor ile kazandı ve durumu 1-1 e getirdi. Üçüncü ve dördüncü setlerde ise temsilcimiz maça ağırlığını koydu ve üçüncü seti 25-15, dördüncü seti 25-13 kazanarak karşılaşmayı 3-1’lik skorla galip tamamladı.

Karşılaşma sonunda Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu “takımımız liderlik yolunda önemli bir galibiyet daha aldığını” belirterek, takımı ortaya koyduğu mücadeleden ve alınan galibiyetlerden dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.