Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımı İlk Maçını Kazandı

0
1172

 

ARHAVİ-Bölgesel Lig Bayan Voleybol Grup Müsabakaların ilk karşılaşmaları oynandı. Karşılaşmada fındıklı Gençlik ve Spor Kulübü, Arhavi Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne 3-0 yenildi.

Fındıklı’da oynanan ilk maç, Arhavi Belediyesi GSK Bayan voleybol takımı ile Fındıklı Gençlik ve Spor Kulübü bayan voleybol takımı arasında gerçekleşti. Oynanan karşılaşmada ilçemizi temsil eden bayan voleybolcular, voleybol severlere seyrine doyum olmaz anlar yaşatarak Fındıklı Gençlik ve Spor Kulübü takımını 3-0 yendi.

Fındıklı İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı ilçe halkının yanı sıra Arhavi Belediye Başkan Vekili H. Tahsin Kurdoğlu ve Başkan Yardımcısı Nail Köseoğlu da büyük bir heyecanla takip etti. Ligin ilk karşılaşmasında her iki takım da voleybol severlere zevkli bir maç izletirken bayan voleybol takımımız aldığı üstün galibiyetle gelecek vaat ettiklerini gösterdiler. Maçın bitimiyle büyük bir sevince boğulan ekip, ilçeye moralli bir şekilde döndü. 06 Şubat 2016 Cumartesi günü Saat:14.00’da Fındıklı İlçe Kapalı Spor Salonu’nda Rize Gençlik Spor Kulübü ile çıkacakları zorlu mücadeleye de hazır olduklarını belirten takım antrenörü Serkan Başgül, ilçeye mutlak galibiyet ile döneceklerini dile getirdi.