Arhavi Belediyesi GSK Erkek Voleybol Takımı 1. Lige Yükseldi

0
596

ARHAVİ-Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımı zorlu müsabakaların ardından 1. Lige yükselmesini bildi. Artvin ekibi Ankara’da oynanan Play –Off Finallerindeki gruplardan çıkarak taraftarlarını sevince boğdu.

Ankara/Ulus’ta Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları H.Tahsin Kurdoğlu ve Nail Köseoğlu, Ak Parti ilçe başkanı Ufuk Yıldız ve Arhavililer takmalarını bir an olsun yalnız bırakmadılar. Kıyasıya geçen grup maçlarının ardından Haliliye Belediyesi ile 6 puanı paylaşan Arhavi Belediyesi GSK, averajla 2. sıradan 1. Lige yükseldi.

 

Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü erkek voleybol takımı zorlu müsabakaların ardından 1. Lige yükselmesini bildi. Artvin ekibi Ankara’da oynanan Play –Off Finallerindeki gruplardan çıkarak taraftarlarını sevince boğdu.

View Gallery

 

Yapılan üçüncü maçın ardından ödül töreninde Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Genel Sekreteri Ömer Bostancı tarafından takıma kupa ve madalyalar takdim edildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Hekimoğlu: “Arhavi tarihinde bir ilki yaşıyoruz. Voleybol takımı olarak 1. Lige yükselmenin sevinci içerisindeyiz. Bugüne kadar emeği geçen tüm sporcu, teknik heyet ve yönetim kurulundaki arkadaşları tebrik ediyorum. Ayrıca bizi maçlarda yalnız bırakmayan 08,5 taraftar grubuna ve Arhavi halkına şükranlarımı sunarım” dedi.