Arhavi Gençlik Merkezi’nden Doğal Hayata Katkı

0
683

ARHAVİ-Arhavi Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Üyeleri “Doğal Hayata Katkı Geleceğe Yatırım İçin Gönüllüyüz ” projesi adı altında resmi kurumlardaki evsel atıkları geriye dönüşüme kazandırdılar. Proje büyük beğeni kazandı.

Arhavi Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Üyeleri “Doğal Hayata Katkı Geleceğe Yatırım İçin Gönüllüyüz ” dediler, evsel atıkları geri dönüşüme kazandırmaya başladılar. Son iki haftanın en gönüllü destekçileri Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Öğretmenleri ve gönüllü temsilcisi Merve Yazıcı ile Arhavi Atatürk Ortaokulu öğretmenleri ve gönüllü temsilcisi Barış Genç oldular. Bu çevre dostu başarılı çalışmadan dolayı Arhavi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve diğer ilgili kurumlarArhavi Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Üyelerine teşekkür ederek yapılan çalışmanın çok önemli bir doğa çalışması olduğunu vurguladılar. Yapılan açıklamada; “Arhavi Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Üyeleri “Doğal Hayata Katkı Geleceğe Yatırım İçin Gönüllüyüz ” dediler, evsel atıkları geri dönüşüme kazandırmaya başladılar.

Son iki haftanın en gönüllü destekçileri Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Öğretmenlerimiz ve gönüllü temsilcimiz Merve Yazıcı ile Arhavi Atatürk Ortaokulu öğretmenlerimiz ve gönüllü temsilcimiz Barış Genç olmuştur. Gönüllü öğrencilerimizin bütün üyelerimize destek olması dileğiyle, okullarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz” denildi.