Arhavi MYO Öğrencileri Trabzon’a Teknik Gezi Düzenledi

0

ARHAVİ-Arhavi MYO bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Spor Yönetimi Topluluğu; Yomra Jimnastik Salonu, Yomra Gençlik Merkezi, Şenol Güneş Spor Kompleksi Medikal Park Arena Stadyumu ve Söğütlü Atletizm Pisti’ne teknik gezi gerçekleştirdi.

Trabzon GHSİM Müdürü ile Söyleşi!
Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde yürütülen programda Arhavi Meslek Yüksekokulu Spor Yönetimi Programı öğrencilerinin elit spor tesislerinin yerinden görülmesi, Trabzon ilindeki gençlik ve spor faaliyetlerinin birinci ağızdan öğrenilmesi amaçlanırken İl Müdürü Birdal Öztürk ile bir araya gelen topluluk üyeleri, yapılan söyleşide Trabzon ilindeki spor organizasyonları, tesisleşme politikası ve insan kaynakları yönetimi konusunda bilgi alışverişinde bulundu.

Medikalpark Arena Büyüledi!
Trabzonspor’un maçlarına ev sahipliği yapmaya başlayan Medikalpark Arena Stadyumunu ziyaret eden gençler, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Türk futboluna kazandırılan bu eşsiz spor tesisi hakkında yetkililerden teknik bilgi aldı.

Orman Haftası Etkinliği Kapsamında Ağaç Dikildi!
Geçtiğimiz aylarda Trabzon’da hizmete giren Şenol Güneş Spor Kompleksi’ni ziyaret eden topluluk üyeleri, Orman Haftası etkinlikleri kapsamında başta Trabzon Valisi Yücel Yavuz olmak üzere il protokolünün de katıldığı ağaç dikme etkinliğine dahil oldu. Şenol Güneş Spor Kompleksinde gerçekleştirilen programda fidanları toprakla buluşturan gençler bu önemli spor tesisinde bir iz bırakmış oldu.

Arhavi Belediyesi GSK ile Canlı Bağlantı!
Spor Yönetimi Topluluğu tarafından Arhavi Belediyesinin katkıları ile gerçekleştirilen teknik gezi programında gençler, Arhavi Belediye Başkanı ve Arhavi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı sporcularına bir sürpriz hazırladı. Başkan Hekimoğlu’na video konferans yöntemiyle bağlanan topluluk üyeleri değerli katkılarından dolayı Başkan Hekimoğlu’na teşekkür ettiler.