Arhavi’de Yolların Betonlanmasına Devam Ediliyor

0
544
DCIM100MEDIADJI_0043.JPG

ARHAVİ – Kale mahallesinde bir süre önce başlatılan yol betonlamam çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bölgede yürütülen çalışmalarda büyük ilerleme kaydedilirken bölge halkı yürütülen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu bölgede incelemelerde bulundu.

Bölgede yürütülen çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Hekimoğlu’na Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Meclis Üyesi Hakkı Aytolan ve Kale Mahallesi Muhtarı Ufuk Tosun da eşlik etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Hekimoğlu’na bölge halkı tarafından yürütülen çalışmalar nedeni ile duyulan memnuniyet dile getirildi.

Bölgede bir yandan yollar betonlama çalışmalarına uygun hale getirilirken, bir taraftan da yüklenici firma tarafından betonlama çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Yapılan betonlama çalışmasının ardından yolların eski görünümünden kurtarıp, daha estetik ve kullanışlı hale getirilmesi amaçlanıyor. Vatandaşların desteği ile özverili bir şekilde yürütülen bu çalışmaların en kısa zamanda tamamlanıp, önümüzdeki günlerde hizmete açılması planlanıyor.