Arhavili Gençler Sporun Her Dalında Başarılı

0
759

ARHAVİ-Arhavi’de oynanan ve Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol takımının galibiyeti ile sonuçlanan karşılaşmanın ardından, ilçeyi temsil eden takımlar iki dalda üç karşılaşma daha oynadı. Voleybol da Arhavi Belediyesi GSK erkek voleybol takımı kendi evinde Ordu Spor’u 3-0 yendi. Futbolda oynanan iki karşılaşmada ise Arhavispor deplasmanda yenilirken, Arhavi Veteranlar ise kendi evinde Fındıklı Veteranları yendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Arhavi Belediyesi GSK erkek voleybol takımımız kendi evinde Ordu spor ile karşılaştı. Temsilcimiz sezonun ilk galibiyetini alırken rakibine hiç set vermedi ve 3 – 0 skorla salondan ayrıldı.

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 3. Grup’ta mücadele eden Arhavispor futbol takımı bu sezon aldığı başarılı sonuçlarla üst sıraları zorlarken, bu hafta deplasmanda oynadığı Ardeşenspor karşılaşmasını 4-1’lik skorla kaybetti. Karşılaşmaları taraftarlar ile birlikte Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da takip ederek takımların yayında yer aldı.

Öte yandan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi’nde top koşturan Arhavi Veteranlar, bu hafta kendi evinde Fındıklı Veteranlar takımı ile karşılaştı ve rakibini 4-0 yendi.