Arhavilili muhtarlar ile bir araya geldi

0
84

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanı Talip Sücü, Arhavi muhtarları ile bir araya geldi. Sücü, muhtarlar ile yaptığı toplantıda köylerin sorunlarını yakından öğrenmeye devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanı Talip Sücü partisinin genel merkez talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Arhavi Muhtarları ile bir araya gelen Sücü, toplantı sonrası şu açıklamalarda bulundu:

“Arhavi ilçemizde muhtarlarımızla bir araya geldik.

29 yıl muhtarlık yapan değerli muhtarım videoda aslında yapmak istediğimizi çok güzel özetlemiş düşüncelerini samimiyetiyle kelimelere döken muhtarımıza çok teşekkür ederiz.

Toplantılarımızda gözlemlediğimiz aza kanaat getiren devletine fazla yük olmadan kısa ve öz çözümler istiyor muhtarlarımız köy halkının mağduriyetini ortadan kaldırmak için çözüm yolları bulmaya çalışıyorlar.

Ne kadar güzel söylemiş Kanuni Sultan Süleyman “köylü milletin efendisidir”

Köylülerimiz zor şartlarda yaşıyorlar telefonlar çekmiyor internet yok sağlık ocağı yok varsa açık değil hemşire yok doktor yok çocuklarını okutacaklar okullar kapatılmış taşımacılıkla en yakın okula göndermek zorundalar yolları bozuk bazı mahallelere yolda yok arazilerinin çoğu Tabu kadastro döneminde ormana yazılmış ellerinden alınmış buna rağmen Toprakları az ama yürekleri kocaman kendi kendine yetmeye çalışıyor köylülerimiz kimseye muhtaç olmadan devletine fazla yük olmadan hayat sürmeye çalışıyorlar selam olsun güzel yurdumun güzel insanlarına.!!!

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakn’ın talimatları doğrultusunda kalkınma yerelden başlar muhtarlarımızı dinleyin köylülerimizin sorunlarını mahallelerimizin sorunlarını öğrenin köylerimizi ve köylülerimizi tanıyalım ihtiyaçlarını öğrenelim diye çalışmalarımıza başladık.

Köylerimizin sorunlarını eksiklerini muhtarlarımızdan dinledik sorunları yazılı olduğu dosyaları teslim aldık.

Çözüm yollarını ve yöntemlerini belirlemek sorunlara çere olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Arhavi merkez ve köylerimizde görev yapan muhtarlarımıza katılımlarından ve sorumluluklarını yerine getirdiklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Hangi partiden olursa olsun sorunları dinlemeye gelen tüm partililerle bir araya gelmeye hazır olduklarını söylediler bizim siyasetimiz yok derdimizi sorunlarımızı anlatıp çare arayacağız dediler

Tekrar başta muhtarlarımıza Arhavi ilçe başkanımıza yönetimlerimize ve bu güzel organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.

Ne sağcıyız ne solcu doğrunun yanında yanlışın karşısındayız.

Bizler Allah’ın rızasını milletinizin gönlünü kazanmaya talibiz bize oy versinler diye değil yılmadan usanmadan çalışmaya koşmaya devam edeceğiz.”