Arhavispor Antalya’da Kampa Girdi

0
818

ARHAVİ-Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcimiz Arhavi Spor Futbol takımı Ligin devre arasında gittiği Antalya’da ikinci yarı hazırlıkları için çalışmalarını sürdürüyor. Arhavi Spor konakladığı WOW Kremlin Palace otelinde kampa girdi. 1 haftalık süre boyunca kamp yapacak olan Arhavispor 2 de hazırlık maçı oynayacak.

Lig’te 4. sırada bulunan ve liderle arasında sadece 6 puanlık farkı olan Arhavispor ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da gerçekleştiriyor. Takıma devre arasında 3 önemli bölgeye transfer yapıldı. Kulüp başkanı Sezgin Özkara “lige güçlü bir takım olarak girmek istiyoruz. Özellikle bu süreçte bizlere çok önemli destek ve katkı sunan Arhavi Belediye Başkanımıza Kulüp ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Gerek Antalya’da kampın yapılmasında, gerekse transferler konusunda göstermiş olduğu ilgi ve alakadan, maddi manevi desteklerinden dolayı minnettarız. Birçok kişi kurum ve kuruluşların da desteğini Arhavi sporumuz için görüyoruz. Camia olarak ligin ikinci yarısında umduğumuz gibi bir başarı yakalarsak Arhavi halkına 3.lig heyecanını yaşatırız” dedi. Arhavispor 12-18 Ocak tarihleri arasında Antalya’da MNG Holding’e ait 5 yıldızlı ünlü WOW Kremlin-Topkapı Palace otelinde kamp yapmakta.

Takımın hocası Fatih Roşan “güzel bir kamp ortamı ve arkadaşlık, dostluk var… Oyuncularımızın buna ihtiyacı vardı. Bu imkânı sağlamada önemli katkıda bulunan kulüp yöneticilerimize ve özellikle belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Kamp süresince günde çift antrenman ve profesyonel 2 kulüple hazırlık maçımızı oynayacağız. Umuyorum lige hazır olacağız.” dedi. Takıma Antalya’da yöneticilerden Kazım Şeşenoğlu ve Sabri Jurnal eşlik etmektedir.