Arhavispor İşi Sıkı Tutuyor

0
656

ARTVİN – Artvin amatör ligde mücadele edecek olan Arhavispor teknik direktörü İsmail Coşkun gözetiminde günde çift idmanla çalışmalarını sürdürüyor.

Yaklaşık 30 kişilik kadroyla yoğun bir çalışma programı sürdüren Arhavispor antrenmanları kulüp başkanı Coşkun Hekimoğlu ve yöneticiler tarafından da dikkatle izleniyor.

Günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdüren Arhavispor’da oyuncuların hırsı gözlerden kaçmıyor. Takım, önümüzdeki haftalarda başlayacak olan lige şimdiden hazır olduklarının mesajını verdi. Takımın bu denli hazır olması ebetteki teknik heyeti zorluyor. Önümüzdeki haftalarda belirlenecek olan ilk 18 kişilik takım kadrosu için başta takım hocası İsmail Coşkun olmak üzere tüm teknik ekibi epeyce zorlayacağa benziyor.

Lige şampiyonluk parolasıyla çıkacak olan Arhavispor da hedef, önce Bölgesel Amatör Lige yükselmek ve ondan sonra üst liglere çıkmak olacak. Kulüp başkanı ve aynı zamanda belediye başkanı olan Coşkun Hekimoğlu, gerek oyuncular gerek teknik heyet ve camia olarak hazır olduklarını belirttiler.