Artvin Amatör Lig başlıyor

0
602

Kemalpaşaspor, Arhavispor karşılaşması öncesi moral depoladı.

Artvin Amatör Lig 5 Kasım’da oynanacak karşılaşmalarla başlıyor. Grubun 2 iddialı takımı Arhavispor ve Kemalpaşaspor Pazar günü saat 12.00’de Arhavi ilçe stadında karışılacaklar.

Karşılaşma öncesi Kemalpaşasporlu oyunculara Akasya Restaurantta Fikret Altınkaya tarafından moral yemeği verildi. Kemalpaşaspor Kulübü Başkanı Ecevit Poshoroğlu, 2. Başkan Adnan Sonbay, yöneticiler Abdullah Tatar, Uğur Lokumcu, Ercan Şimşek, teknik direktör Özgen Karataş ve futbolcularında katıldığı yemekte moraller yüksekti.

Kemalpaşaspor Başkanı Ecevit Poshoroğlu, zorlu bir lige Arhavi spor deplasman karşılaşması ile başlayacaklarını ifade ederek “Ben ve yönetici arkadaşlarım her türlü fedakârlığı yaparak takımı bu noktaya taşıdık. Grubumuzda her takımın iddiası var ve bizimde iddiamız var. Her karşılaşmamızı final karşılaşması ruhu ile oynayacağız. Lige iyi bir başlangıç yapmak için Arhavi deplasmanından da puan veya puanlarla dönmek için tüm enerjimizi ortaya koyacağız. Ben bu konuda teknik kadroma ve saha da alin teri dökecek tüm futbolcu kardeşlerime güveniyorum.

Bir sözümde Kemalpaşa spor taraftarlarınadır. Centilmenlik sınırları içinde gerek kendi sahamızda ve gerekse deplasmanda oynayacağımız her karşılaşmada 12 oyuncu görevini yaparak takımlarına sahip çıkmalarını ve desteklemelerini bekliyoruz” dedi.