Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Emin Adımlarla

0

ARTVİN-Erkekler Bölgesel Basketbol 3. liginde mücadele eden Artvin Belediyesi Basketbol takımı ligin 3’uncu haftasında deplasmanda Tokat Zile Spor’u 61-79 yenerek 3’te 3 yaptı.

Tam kadro olarak maça çıkan Artvin Belediye Basketbol takımı baştan sona üstün oynadığı maçı 18 sayı farkla kazandı. Basketbol takımımızda Can attığı 27 sayıyla galibiyetin mimarı oldu.

Maçın ardından karşılaşmayı değerlendiren Belediye Basketbol Takım Antrenörü Süleyman Ayar, güzel bir galibiyet aldıklarını söyleyerek takımın durumundan son derece memnun olduğunu belirtti. Ayar, “maçın başından sonuna kadar üstün olan taraf bizdik.2 kaptanımızın da dönmesiyle tam kadro olarak sahaya çıktık ve kaptanlarımız da tecrübelerini sahaya yansıtıp güzel bir galibiyet aldık. 2 hafta peş peşe yabancı saha maçlarımızı kayıpsız geçmek bizleri son derece mutlu etti. Şimdi haftaya kendi sahamızda oynayacağımız Trabzon Medikal Park maçına iyi bir şekilde hazırlanıp galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. Tüm Artvin halkımızı 12 Aralık Cumartesi oynayacağımız bu zorlu maça bekliyoruz” diye konuştu.