Artvin Belediyesi Basketbol Takımının Rakipleri Belli Oldu

0
597

ARTVİN-Erkekler 3.Ligde mücadele eden Artvin Belediye Basketbol takımının 2.Turdaki rakipleri belli oldu.

3.Lig Eleme B Grubunda Kayseri Üniversiteler Gençlik, Tunceli İl Özel İdare, Mevlana Üniversitesi, Gaziantep Belediyesi, Bartın Belediyesi takımlarıyla eşleşen Artvin Boğalarında hedef final serisine kalmak.

İlk Grup maçların da 10 maçının 10’unu da alan ve namağlup 2.Tura çıkan temsilcimiz ilk maçını 14.02.2016 Pazar Günü Saat 16.00 da Artvin Spor Salonu’nda Mevlana Üniversitesi ile oynayacak.

Eşlemelerle ilgi açıklama yapan kulüp başkanı Zafer İnce; “Oldukça zorlu gruba düştük. Artık bu saatten sonra hataya yer yok. Bilindiği gibi geçen grubumuzu namağlup lider tamamladık 10 maçta 10 galibiyet alarak büyük başarıyı yakaladık tabii ki bu iş burada bitmedi. Daha yeni başladık bu seneki hedefimiz olan 2. lige çıkmak için oynayacağımız 10 maçı da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Çok uzak şehirlerden rakiplerimiz var, Gaziantep, Bartın, Konya, Tunceli, Kayseri gibi illere gideceğiz. Zor maçlar olacak ama ben sporcularıma güveniyorum. Bu grupta da lider olup diğer gruptan gelecek olan 4’ncü takımla eşleşmek istiyoruz.

Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda grup maçlarına iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. İlk maç kendi sahamızda bu hafta sonu Mevlana Üniversitesi ile.

Şu an itibariyle Egemen haricinde bir eksiğimiz bulunmuyor. Egemen büyük bir olasılıkla bu maçta oynayamayacak. Onun yerine oynayacak sporcularımızın Egemen’in yerini dolduracağını düşünüyorum. İnşallah her şey güzel olur ve hafta sonu her cumartesi günü oynadığımız maçları sadece bir seferliğe Pazar günü saat 16.00 da Spor salonda oynayacağız tüm Artvin halkını maça bekliyoruz, onlara her zaman ihtiyacımız oldu ama bu sefer daha çok ihtiyacımız olacak’’ dedi.