Artvin Boğaları Şahin Ateşdağlı’ya Teslim

0
585

ARTVİN – Türkiye Basketbol 2.Liginde mücadele edecek Artvin Belediyesi Basketbol takımı Teknik Direktör Şahin Ateşdağlı’yla 1 yılık sözleşme imzaladı.

İmza Töreninde Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediye Spor Kulüp Başkanı Zafer İnce ve Teknik Direktör Şahin Ateşdağlı hazır bulundu.

İmza Töreninde konuşan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe; “2 Yılda büyük başarılar elde eden Basketbol Takımımız umarım bu senede Artvin halkına aynı başarıları ve sevinçleri yaşatacak” dedi.

Artvin Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Kocatepe göreve geldikten sonra kademeli olarak önce 3 lige ardından 2 lige çıktıklarını ifade etti. Hedeflerin daha da büyüdüğünü dile getiren Başkan Kocatepe, “ Hedeflerimiz daha da büyüdü. İnşallah taraftarımızın da desteğiyle ve yeni hocamızın da takıma katkısıyla hedeflerimize emin adımlarla ulaşacağız. Hocamız geçen yıl görev yaptığı takımında önemli başarılara imza attılar ve yardımcı Antrenörlüğünü yaptığı takımı şuanda Türkiye Basketbol Ligin de mücadele edecek. Umarım aynı başarıları bizimle de yakalar ve bunu da başaracağımızı düşünüyorum. Bunun için yeni transferlerimiz olacak geçen yıllardaki gibi mütafazi kadromuz olacak öyle şah şalı transferler yapmayacağız ama Artvin’imize yakışan takımı oluşturacağız” diye konuştu.

Artvin Belediye Basketbol Takımı Teknik Direktörü Şahin Ateşdağlı, “Artvin’e gelirken nasıl bir şehir diye düşünmedim değil ama Artvin’e ayak basınca yeşilliğine bayıldım insanları çok sıcakkanlı ve spor anlamında tesisler harika burada çok büyük başarılar elde edebiliriz diye düşünmeye başladım. 2 yılda Artvin Belediyesi Basketbol takımının yaptığı başarılar ortada. Bu büyük başarılara yenisini eklemeye geldim” dedi.