Artvin Boğalarından önemli bir galibiyet daha

0
511

Artvin Belediyespor Basketbol Takımı gittiği İzmir deplasmanında Rota Kolejini 69-58 mağlup etti.

İlk deplasman maçı olması nedeniyle önemli bir galibiyet elde eden Artvin Belediyespor Basketbol Takımı, İzmir deplasmanında Rota Kolejini 69-58 mağlup etti.

Artvin Belediye Basketbol Takımı Antrenörü Şahin Ateşdağlı yaptığı açıklamada; “Rakip oldukça sert oynayan genç bir takım olması nedeniyle hafta boyu buna göre hazırlık yaptık. İlk yarı istediklerimizi yerine getirmemiz rağmen hakemler maçı koparmamıza engel oldukları gibi aşırı sertliğe müsamaha gösterdiler. iki oyuncumuz ambulansla hastaneye kaldırıldı ciddi travma nedeniyle Barış’a 5 dikiş atıldı.

Bu tür maçlar bizi tabi ki ders niteliğinde oluyor. Hedefimiz tabii gurubu en üste bitirmek bu süreçte de final gurubu müsabakalarına takımımız hazırlanmış oluyor. .arkadaşlık ve kulüp ilişkileri en üst seviyede belediye başkanımız ve kulüp yönetimi bize her türlü olanağı sağlıyor bizlere düşen gören de Artvin halkına ve başkanımıza 1. Lig kupasını vermek olacak.

Bu hafta yine grubunuzda önemli bir takımla oynayacağız onlarda bizim gibi iki galibiyet alan ışık spor. Ben iki yıldır bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımızı cuma günü 17.30 da yine maçımıza bekliyorum onlara bir galibiyet armağan etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.