Artvin CHP Merkez İlçeden, Türk Sağlık Sen’e Taziye Ziyareti

0

ARTVİN-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe yönetimi geçtiğimiz günlerde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Sağlık Müdürlüğü çalışanı, Türk Sağlık Sen Başkan Yardımcısı Sinan Köksal için sendikaya taziye ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Sağlık Müdürlüğü çalışanı ve Türk Sağlık Sen Başkan yardımcısı Sinan Köksal’ın ölümü Artvin’i yasa boğmuştu. Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Köksal’ın ölümünün ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Yönetim kurulu üyeleri Türk Sağlık Sen’e taziye ziyaretinde bulundular.     

Ziyarete CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, önceki dönem il Başkanı Seçkin Kurt, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Veli Küçük, Türkiye Kamu Sen Artvin İl Temsilcisi İsrafil Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin burada yaptığı açıklamada, “CHP merkez ilçe yönetim kurulu olarak,  geçtiğimiz günlerde yitirdiğimiz Artvin´in sevilen ismi Sinan Köksal´ın ölümü nedeniyle mensubu olduğu sendikaya taziye ziyaretinde bulunduk” dedi.

Türk Sağlık Sen şube başkanı Veli Küçük ise ziyarette yaptığı açıklamada, “Türkiye Kamu Sen Artvin İl Temsilcisi İsrafil Bayrak ve üyelerinin ev sahipliğinde geçen ziyaretimizde CHP olarak bu ani ölümden duyduğumuz derin üzüntüyü dile getirdik. Veli küçük ve İsrafil Bayrak’ta ayrı ayrı olarak bizlerin yapmış olduğu bu nazik ziyaretten çok memnun olduklarını dile getirdiler. Siyasetin sadece seçim zamanı olmadığını gösterdiğimiz için merkez ilçe yönetim kurulumuzu tebrik ettiler. Bizler de kendilerine daha önceki bütün ziyaretlerimizde olduğu gibi güler yüzle bizleri karşıladıkları için memnuniyetlerimizi dile getirerek ziyareti sonlandırdık”  dedi.

Ziyarete taziyelerini dile getiren CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra sendikadan ayrıldılar.