Artvin Çoruh Spor Kulübü Transferde Sona Yaklaştı

0
666

ARTVİN – 2016/2017 sezonunu şampiyon olarak tamamlamak isteyen Artvin Çoruh Spor Kulübü transferlerde sona yaklaştı.

Yönetim Kurulu’nun tüm imkânlarını zorlayarak Profesyonel Ligde Artvin ilini temsil etmek için yoğun çaba harcayan Artvin Çoruh Spor Kulübü transferlerine bir yenisini daha ekledi.

Artvin Hopaspor Kulübü’nde mücadele eden savunma oyuncusu Sinan Özbalmumcu ile anlaşan Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yılmaz açıklamalarda bulundu.

Yılmaz yaptığı açıklamada Artvin Hopaspor Kulübü’nde mücadele eden savunma oyuncusu Sinan Özbalmumcu ile anlaştıklarını belirterek, “bugünkü transferimiz geçen sezon Artvin Hopaspor Kulübü’nde mücadele eden savunma oyuncusu Sinan Özbalmumcu kardeşimizdir. Sinan kardeşimizle anlaşarak savunma hattımızı daha da güçlendirdik Sinan kardeşimize ve Artvin Çoruh Spor Kulübü’ne hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dursun Noyan ile birlikte hafta sonu Antalya da olacağız ve her zaman bizlere yardımcı olan Sedat Karabük, Ahmet Korkmaz, Levent Dervişoğlu ve Sadi Sincanlıoğlu hocalarımızın takımımızın eksik olduğu bölgeler olan kaleci, ön libero ve forvet mevkiine önerdikleri 3 sporcu kardeşimizle Allah’ın izniyle gerekli sözleşmeleri yapacağız. Bu sözleşmelerin ardından 2. Yabancı Hakkımızı kullanmak istediğimiz Nijerya U 16 ve U 17 takımında oynayan Levent Dervişoğlu abimizin Nijerya’daki futbol akademisi de eğitimine devam eden Godwin Peter için yapmış olduğumuz girişimleri tamamlayarak kadromuza dâhil etmek işin mücadele edeceğiz. Peter’in dâhil olması ile geçtiğimiz ay hocalarımız ile birlikte görüşme yapmış olduğumuz ve eğitimleri nedeniyle il dışında bulunan 3 sporcu arkadaşımızın da takımımıza dahil olmasıyla birlikte transferlerimiz tamamlanmış olacak. Antrenmanlarımıza başlayarak yönetim olarak ilk bölümü tamamlamış olacağız ve takımımızı hocalarımıza teslim ederek Allah’ın izniyle tribünde keyifle sizlerle beraber maçalarımız takip edeceğiz.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak geçtiğimiz günlerde ülkemizin yaşadığı sıkıntı hepimizi derinden sarstı Türk halkı olarak her koşulda demokrasiyi savunmak hukukun üstünlüğünü savunmak, laikliği savunmak hepimizin ortak kaygısı olmalıdır. Türkiye cumhuriyeti büyük bir devlettir. Birlik beraberlik içerisinde inanıyorum ki bütün sorunlar çözülecek ülkemiz hızla büyümeye devam edecektir” ifadelerine yer verdi.