Artvin Devlet Hastanesi Emekli Olan Çalışanlarını Unutmadı

0
576

ARTVİN-Artvin Devlet Hastanesi’nde büyük özveri ile çalışarak, yıllarca hizmet veren Hemşire Nurcan Aktaş, Hemşire Ayşe Ünal ve ameliyathane personeli Orhan Dalkılıç emekli oldu.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği toplantı salonunda, hastanede büyük özveri ile çalışarak, yıllarca hizmet veren Hemşire Nurcan Aktaş, Hemşire Ayşe Ünal ve Ameliyathane personeli Orhan Dalkılıç emekli olma kararı almalarından dolayı, Emekli olan çalışanlarına yönelik düzenlenen programa, Hastane yöneticisi Op. Dr. ibrahim Düzcan, Başhekim Yardımcıları, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülten Bilmiş, İdari Mali İşler Müdürü Fatih Yaşar, Müdür Yardımcıları ve Devlet Hastanesi çalışanları, KHB çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirilen programda Hastane Yöneticisi Op. Dr. İbrahim Düzcan konuşma yaptı.

Düzcan, “bu asla veda değildir, biz Hastane çalışanları bir aile olduğumuz için buradaki görüşmelerimize nokta koyarak, Artvin devlet hastanesi dışında ki görüşmelerimize elbette devam edeceğiz” dedi.

Hastane, çalışanlarına emeklerinin karşılığı olmasa da hatırlanmak adına vefa göstergesi olarak plaket takdim edilirken, pasta kesme ile duygulanan, mesleki hayatlarına son veren ama özel hayatlarının devamlılığında başarılarının, sağlıklarının daim olması temennisiyle emeklerinden dolayı teşekkür edilerek program bitirildi.