Artvin Hopaspor kulüp başkanı Özçep: Daha farklı bir Hopaspor izlettireceğiz

0
414

“İkinci devre ümit ediyoruz ki taraftarlarımıza daha farklı ve başarılı bir Artvin Hopaspor izlettirme gayreti içinde olacağız.”

TFF 3.Lig 1.Grup ekiplerinden Artvin Hopaspor‘un kulüp başkanı Murat Özçep sezonun ikinci yarısı öncesi açıklamalarda bulundu. Başkan Özçep ilk yarı iyi sonuçlar aldıklarını ifade ederken, “İlk devrede istediğimiz başarıyı elde ettik. 3-4 maçta şanssız sonuçlar aldık. Takımımız ikinci devreye iyi bir hazırlık süreci geçirdi. Teknik heyetimize ve oyunlarımıza güvenimiz tam” dedi.

TARAFTARLARIMIZA GÜVENİMİZ TAM

Cefakar ve vefakar taraftarlarına teşekkür eden başkan Özçep “İkinci yarıda taraftarlarımızın daha çok destek vereceğinden eminiz. Bir teşekkür de Artvin Hopaspor sevdalısı dostlarımızın takımımıza destekleri için etmek lazım. Bu destekler bizlere, yönetimize çok ciddi moral oluyor. Yönetim kurulıundaki bütün arkadaşlarım hem maddi hem manevi olarak, işlerinden, ailelerinden zaman ayırarak takımın başarısı için çalışıyorlar. İkinci devre ümit ediyorum ki taraftarlarımıza daha farklı ve başarılı bir Artvin Hopaspor izlettireceğiz.” ifadelerini kullandı.