Artvin Hopaspor taraftarından takımına büyük destek

0
138

Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor karşılaşmasını 3 binden fazla taraftar izledi.

Artvin Hopaspor Kulüp Yönetimi, “B. Yıldırımspor ile oynadığımız önemli maçta bizleri yalnız bırakmayıp 90 dakika destek veren cefakâr, fedakâr ve Armasına, Memleketine aşık büyük taraftarımıza teşekkür ederiz” paylaşımında bulundu.

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden A. Hopaspor, ligin 16. haftasında kendi sahasında karşılaştığı Bursa Yıldırımspor’u 1-0 yendi. Karşılaşmayı 3 binin üzerinde Hopaspor taraftarı takip etti. Taraftarında desteğini arkasına alan A. Hopaspor maçtan 3 puan almasını bildi. Maç sonrası taraftarlar kulüp başkanı Lütfü Kolçak’ı tribünlere davet etti.

CEFAKÂR, FEDAKÂR, MEMLEKET AŞIĞI TARAFTARLARIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Kulüp yönetimi maç sonrası bir açıklama yaparak, taraftara desteklerinden ötürü teşekkür etti. Yapılan açıklama da “Artvin’in tek futbol kulübü olan takımımız B. Yıldırımspor ile oynadığı karşılaşmada sergilediği güzel oyun ve taraftarının da desteği ile maçtan galip ayrılan taraf oldu. Burada oyuncularımızla birlikte sahada 12. Adam rolünde olan taraftarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.  B. Yıldırımspor ile oynadığımız önemli maçta bizleri yalnız bırakmayıp 90 dakika destek veren cefakâr, fedakâr ve Armasına, Memleketine aşık büyük taraftarımıza teşekkür ederiz” denildi.

TARAFTAR STADA SIĞMADI

“Artık taraftarlarımız stadımıza sığmıyor” denilen açıklama da “Stadımız taraftarlarımızın ve kulübümüzün isteklerini karşılayamıyor. Daha büyük bir stadyum için taraftarlarımıza sözümüz var ve bu konuda çalışmalarımızda tüm hızıyla devam ediyor. Sayın Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu ile yaptığımız görüşmelerimizde de taraftarımız için mevcut ilçe stadının yeterli olmadığını görüşmüştük. En yakında zamanda yeni stadımız için sevindirici haberler vermeyi arzuluyoruz” dedi.