Artvin Hopaspor yönetimi farklı İllere ve onların başkanlarına bir dizi ziyarette bulundu

0
518

Artvin Hopaspor YK. Başkanı Murat Özçep beraberinde Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Artvin Hopaspor Yönetimi Hopa ve Kemalpaşa Kaymakamı ile Kemalpaşa Belediye Başkanı ve İş adamlarına bir dizi ziyaretlerde bulunarak çalışmaları ve hedefleri noktasında bilgiler verdiler. Ziyaretler ardından İstanbul-Hopa ve Kemalpaşa’da da İş adamlarını ziyaret ederek takım ve sezona hazırlık konusunda bilgiler vererek takıma sahip çıkılması taleplerini ilettiler.

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’a ziyaret düzenlendi

İlk Olarak Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’ı makamında ziyaret eden Başkan Murat Özçep ve Yönetim Kurulu üyelerini sıcak bir ortamda karşıladı ve “Hoş geldiniz” dedi. Başkan Özçep Kaymakam Canpolat’a yeni yönetim olarak şu ana kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve geçmiş dönemde kulübe verdiği destekler için Teşekkür ederek yeni dönemde de kendilerini tribünlerde yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat’a sporun kaynaştırıcı özelliğini A. Hopaspor taraftarının Türkiye’ye en güzel şekilde gösterdiğini ifade ederek desteklerinin devam edeceğini ve her zaman takımlarının başarılı görmek istediğini ifade ederek başarılar diledi. Ziyaret Başkan Özçep ’in Kaymakam Canpolat’a verdiği Teşekkür plaketi ardından çekilen fotoğraf ardından sona erdi.

Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar’a ziyaret

Artvin Hopaspor ikinci ziyaretlerini Kemalpaşa Kaymakamı Mehmet Kemal Akpınar’a yaptı. Kaymakam Akpınar makamında A. Hopaspor yönetimini görmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek özverili bir çalışma gösterdikleri için teşekkür etti ve destek vereceklerini ifade etti. Başkan Murat Özçep ’de yönetim kurulu adına Kaymakam Akpınar’a Teşekkür plaketi vermesi ardından ziyarette sona erdi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’e ziyaret

Artvin Hopaspor yönetimi takıma her zaman destek veren Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Başkan Akçiçek Artvin Hopa sporun kendi göz bebekleri olduğunu ifade ederek yeni dönemde de her türlü desteği imkânlar ölçüsünde vereceğini ifade ederek tribünlerde takıma destek vereceğini ifade etti.

Başkan Murat Özçep ‘de Ergül Akçiçek’e moral verici destekleri için teşekkür ederek plaket takdim etti.

Sivil toplum örgütleri ve İş Adamlarından A.Hopaspor’a Destek

Artvin Hopaspor yönetimi tarafından başlatılan ziyaretler kapsamında Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali ve Hopa Şoförler Odası Başkanı İsrafil Kotil’i ve yönetim kurullarını makamlarında ziyaret ettiler. Ziyaretlerde önümüzdeki sezon ve alt yapı hakkında fikir alışverişinde bulunuldu..Artvin Hopaspor Başkanı Murat Özçep ziyaretler sonunda kendilerini sıcak bir ortamda kabul eden başkanlara misafirperverliklerinden ve takıma destek olacaklarından dolayı yönetim kurulu adına teşekkür etti.

Artvin Hopaspor yönetim kurulu üyeleri tarafından ziyaret edilen ve İstanbul’da yaşayan Artvin Yusufelili iş insanları; ÇEKA Grup şirket sahipleri Hüsamettin Çelik, Eyüp Çelik ve Kemal Faruk Kaplan’da ziyaret sonrası şort ve saha içi reklam bedelleri için kulübe bağışta bulundular.

Artvin Hopaspor Başkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Papel Car Rental oto kiralama şirketinin sahibi Tuncay Papila; saha içi reklam ve protokol koltuk bedelleri için kulübe bağışta bulundu. AK Kömür şirket sahipleri Serhun Nadiroğlu ve Tunacan Köroğlu; saha içi reklam ve protokol koltuk bedelleri için kulübümüze bağışta bulunmuştur.

Hocanın Yeri işletmelerinin sahibi Fehmi Gürdal; saha içi reklam ve protokol koltuk bedelleri için kulübe bağışta bulundu. Hopa’da Beko Bayisi Süleyman Altunsoy ve Akbıyıklar Nakliyat sahiplerinden Aslan Akbıyık’ta protokol koltuğu alarak takıma destek oldular.

Kemalpaşa’da hizmet veren Çakıl Restoran sahibi İsa Yılmaz; saha içi reklam ve protokol koltuk bedelleri için kulübe bağışta bulundu. Kemalpaşa’da hizmet veren Akasya Restoranı sahibi Deniz Karayar ise stadyum reklam ve protokol tribünü koltuk bedeli olarak kulübe destek veren isimler arasında yerini aldı.

Hopa muhtarlar derneğinden destek geldi.

Artvin Hopaspor Başkanı Murat Özçep ve Yönetim Kurulu üyeleri Hopa Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Hopa Muhtarlar Derneği Başkanı Nevzat Azaklı’da A. Hopaspor bizim takımımız başka Hopaspor yok. Bizlerde takımımıza elbet sahip çıkacağız” diyerek protokol koltuğu ve tüm muhtarlar da kombine bilet aldılar..

Başkan Özçep Hopa Muhtarlar Derneği Başkanı Nevzat Azaklı ve tüm muhtarlara katkılarından dolayı teşekkür etti..

Başkan Murat Özçep tüm bağışlara teşekkür etti

Artvin Hopaspor Başkanı Murat Özçep kendilerini ziyaret ettikleri işadamlarının ve Hopa spora gönül veren dostlarının desteklerinin kendileri açısından anlamlı ve önemli gördüklerini ifade ederek “Zor bir işi arkadaşlarımızla omuzlamış bulunuyoruz. Şu ana kadar ziyaret ettiğimiz hemşerilerimizin bize verdiği moral desteğin yanı sıra maddi desteğinde önemli olduğunun bilmelerini isteriz. A takımın ötesinde alt yapıda 150 gencimiz var ve bunların içinden belki de Türk futboluna kazandıracağımız isimler var. Alt yapıda top koşturan gençlerimiz için tesisimiz tamamlanma aşamasındadır. Her hafta neredeyse 5 karşılaşma oynayacağız. Bütçemizin 600 bin TL’ye yakın kısmını alt yapı için harcayacağız. Yetenekli gençlerimiz var.

Biz yönetim kurulundaki her arkadaşımızla birlikte kili kırk yararak bir kuruşun dahi heba edilmemesi noktasında ortak düşünceye sahibiz. İhtiyaç ne ise onu harcadık ve harcayacağız. Bize destek olan dostlarımız da olacak olan dostlarımızda bunu böyle bilsin isteriz. Tekrar teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Tekrar Hopa ve Kemalpaşa Kaymakamlarımıza, Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanlarımıza, STÖ Temsilcilerimize yönetim kurulumuz adina verdikleri maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.