Artvin Hopaspor’dan kumanya desteği

0
200

Koronavirüs pandemisiyle mücadele devam ederken Artvin Hopaspor Kulübü ihtiyaç sahibi vatandaşlar için kumanya kolileri hazırladı.

Artvin Hopaspor Kulübü tarafından hazırlanan kumanya kolileri ihtiyaç sahiplerine taraftar grupları vasıtasıyla dağıtılacak.

YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Yardım kampanyası hakkında açıklama yapan Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep: “Ülkece zor günlerden geçiyoruz. Kurumlarımız gerekli çalışmaları yapıyorlar ancak bizler de elimizden geldiğince desteğimizi göstermek istedik. Böylesi zor günlerin içerisinden ancak dayanışma ve birlik beraberlik ile çıkabiliriz. Elimizden geldiğince yardımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

SADECE TRİBÜNDE DEĞİL HER YERDEYİZ

Kumanya kolilerinin ihtiyaç sahiplerine ulaşması noktasında çalışmaya destek veren Denizin Asi Çocukları taraftar grubu üyesi Engin Korkmaz: “Kulübümüzün yaptığı anlamlı çalışmaya bizler de dağıtım noktasında destek veriyoruz. Sadece tribünlerde faaliyet gösteren bir taraftar grubu olmadığımız için dostlarımızın bu zor zamanlarda sağlıklı erzaklara ulaşmasını sağlayacağız.” İfadelerini kullandı.