Artvin Hopaspor’dan Muhteşem Dönüş

0
910

Artvin Hopaspor ile Bahçecik arasında oynanan BAL Ligi 3 grup karşılaşmasında 87 dakika 1-0 yenik oynayan Hopa spor 88 ve 89 dakikalarda peş peşe attığı gollerle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan taraf oldu. Hopaspor Bahçecik karşılaşmasının 90 dakikasında da heyecan dorukta idi.

HOPA- Artvin Hopaspor ile Bahçecik arasında oynanan BAL Ligi 3. grup karşılaşmasında 87 dakika 1-0 yenik oynayan Hopaspor 88 ve 89 dakikalarda peş peşe attığı gollerle karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan taraf oldu. Karşılaşmayı tribünleri dolduran 5 binden fazla taraftar izledi.

Havanın açık ve futbol oynamaya elverişli olması nedeniyle tribünleri dolduran taraftarlar 90 dakika boyunca Hopaspor’u desteklediler.

Karşılaşmanın ilk devresinde karşılıklı ataklarla orta sahada oyun kurmaya çalışan her iki takım rakip kalede gol aramaya çalıştı. 35. dakikada Bahçecikspor’un 9 numaralı oyuncusu ceza sahası içinde bir karambolde topu Hopaspor filelerinde göndererek takımını 1- 0 öne geçiren golü attı. İlk devrede başkaca gol olmayınca ilk yarı bu skorla ona erdi.

İKİNCİ DEVREDE SAHADA HOPASPOR VARDI

İkinci devrenin başlaması ile birlikte Hopaspor sahada üstünlüğünü kurarak rakip kaleye peşpeşe ataklarla yüklenmeye başladı. Bir türlü ataklardan istediği golü bulamayan Hopaspor Bahçecik defansını adeta bunalttı.

Karşılaşmanın 87. dakikasında Bilal ve 89 dakikada da Fatih peş peşe meşin yuvarlağı Bahçecik filelerine göndererek Hopasporu 2-1 üstünlüğe taşıdılar.

Karşılaşmada başka gol olmayınca maç 2-1 Hopasporun üstünlüğü ile sona erdi.