Artvin Hopaspor’dan transfer bombardımanı

0
505

2019 – 2020 futbol sezonu öncesi yeni yönetimle hazırlıklarına devam eden Artvin Hopaspor transferlerini açıklamaya başladı.

Dış transfer kapsamında; Ofspor’dan sol bek oyuncusu Yunus Emre Çabuker, Çatalcaspor’dan stoper Arif Güner, Adıyamanspor’dan orta saha oyuncusu  Eşref Koçak, Şile Yıldızspor’dan orta saha oyuncusu Furkan Tuşik, Kırşehir Belediyespor’dan orta saha oyuncusu Fırat Aras ve Adıyamanspor’dan sağ bek oyuncusu Hakan Doğru ile resmi sözleşme imzalandığı duyuruldu.

Hep Beraber Güzel Bir Sezon Geçireceğiz

Artvin Hopaspor kulüp başkanı Murat Özçep yaptığı açıklamada.”Transferlerimizle alakalı sportif şubemiz titizlikle bir çalışma yürütüyor. Bizler de yönetim kurulu olarak bir yandan alt yapı bir yandan da transfer çalışmalarına odaklanıyoruz. Transferlerimiz devam edecek ancak bir yandan da önceliğimiz Hopamızın gençleri. Alt yapıyla alakalı önümüzdeki günlerde yaptığımız çalışmaları daha detaylı olarak kamuoyuyla paylaşacağız. Gerek sporcularıyla, gerek taraftarı ve yönetimiyle el ele vererek, hep beraber güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum.” ifadelerine yer verdi.