Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Serra Varan’a Plaket

0
847

ARTVİN-Türkiye Kayak Federasyonu’nun 2016 faaliyet programında yer alan Alp Disiplini A Grubu Eleme Müsabakalarında, 25 sporcu arasından birincilik elde ederek üst lige yükselen Serra Varan’a ATSO tarafından plaket ve ödül verildi. 

ATSO Meclis salonunda gerçekleşen takdim ve ödüllendirmede; Oda Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel, Bşk.Yrd. Sadettin Dağ, Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Yazan ile Genel Sekreter Yüksel Çoruh ile Kayak Antrenörü Yunus Oğlağa hazır bulundu.

Konuyla ilgili kısa açıklama yapan Başkan Özel, Oda olarak ticareti geliştirme ve destek olmanın yanında, ilimiz adına başarılı olarak Artvin’i tanıtma noktasında emek veren sporcuları da önemsediklerini belirtti. Başkan Özel; “Bugün sevgili kardeşimiz Serra Varan’ın başarısını takdir için buradayız. Ben Odamız adına kendisini azimli çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Bu anlamda bizde kendisini aldığı başarının anısına bir plaket ve ödülle onure etmek istedik. Kendisine Odamız adına teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Plaket ve ödül sonrası düşüncelerini dile getiren Serra Varan; “Biz sporculara verilen her destek, daha çok motive olmamızı sağlıyor. Artvin Ticaret ve Sanayi Odasına gösterdikleri alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca,  bugüne kadar kayak sporunun Artvin’de gelişmesi adına emeği geçenlere ve beni yetiştiren hocalarıma da teşekkür ediyorum” dedi.