Artvin TSO’da Belgeler Artık 7/24 Elinizde

0
649

ARTVİN-Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel Oda hizmetleri bünyesinde hayata geçirilen e- belge düzenleme hizmeti hakkında açıklama yaptı. Oda üyelerinin artık belgelerini internet üzerinden alabileceklerini, uygulamanın başladığını söyledi.

Başkan Özel konuyla ilgili olarak ” İnternet sitemiz (www.artvintso.org.tr) üzerinden üyelerimiz artık e-belge düzenleme ve online aidat ödeme uygulamalarından 7/24 saat yararlanabilecekler. Üyeler istediği yerden bilgisayar ve mobil cihazları aracılığı ile belgelerini alabilecekler. Üyelerimiz site ana sayfamızda aidat linkini tıklayarak ulaşacakları ayrı ayrı iki tıklama noktasıyla (Belge Düzenleme- aidat ödeme) bu uygulamadan yararlanabilecekler.

TOBB tarafından hazırlanan sistem ile Odamızdan bizzat temin edilen belgeler, bir tık ile istenen gün ve saatte kolaylıkla temin edilerek, yazıcılardan çıktı alınabilecek veya mail olarak başka bir yere iletilebilecek. Bu sisteme üye olabilmek için ekranda ilgili bağlantıya giriş yapıp, istenilen bilgiler doldurup doğruladıktan sonra, kayıtlı cep numarasına şifre gelecek ve kayıt sırasında verilen e-mail adresini girdikten sonra gelen şifreyle işlem yapılabilecek. Böylelikle Oda Sicil Kayıt Sureti, Faaliyet Belgesi ve Ortaklık Teyit Belgesi gibi belgeler, 7/24 temin edilebilecek. Ayrıca Oda Aidat İşlemleri de aynı yolla görülüp gerekli işlem gerçekleştirilebilecek” dedi.

Konuyla ilgili olarak Oda Genel Sekreterliğinden de bilgi alınabileceğini belirten Başkan Özel, bu uygulama ile üyelerimize “Belgeleriniz 7/24 Elinizde” diyoruz ifadelerini kullandı.