Artvin’de Can Proje Dekorasyon Yapı Market Hizmete Girdi

0
792

ARTVİN– Can Proje Dekorasyon Yapı Market Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe’nin katıldığı açılış töreniyle hizmete girdi.

Çayağzı Mahallesinde Miralay Şükrü bey Caddesinde hizmet verecek olan Can Proje Dekorasyon Yapı Market’in açılış programına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, eşi Hacer Kocatepe, İl Özel İdare Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, İl Müftüsü Kemal Uçgun, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, ARTSO Başkanı Kurtul Özel, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, İşletme sahipleri, Ali Gültekin, Birsen Gültekin ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Mehmet Kocatepe, Çayağzı mahallesi Artvin’in prestij mahallesi olma yolunda emin adımlara ilerlediğini belirterek Artvin’in her alanda güzelleşmeye ve kazanmaya devam ettiğini söyledi.

Kocatepe; “Her mahallenin kendi rantını kendi hareketliliğini kazanması bizim belediye olarak en çok arzu ettiğimiz konuydu. Bunu en güzel şekilde Çayağzı Mahallesi başardı başarmaya da devam ediyor.

Başlangıçtan bugüne kadar Çayağzı mahallemiz dev adımlarla gerçek anlamda şehrin prestij merkezi olmaya devam ediyor. Bu anlamda başta özel sektör olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.  Artvin’imizde uzun yıllardır hizmet veren Dekorasyon, Proje ve Yapı Market alanında kendini geliştiren markalaştıran Ali Gültekin kardeşimizi tebrik ediyoruz. Yeni işletmesinin de ilimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor bol bereketli kazançlar diliyorum” diye konuştu.

İnşaat malzemeleri, dekorasyon, ev ürünleri gibi birçok malzeme satışının olduğu 2 katlı Yapı Marketi gezen Başkan Kocatepe ve davetliler kalitenin Artvin’e geldiğini artık dışarıya gitmeden ihtiyaçların karşılanabileceğini belirttiler.