Artvin’de ilkokullar arası masal şenliği düzenlendi

0
488

2017-2018 eğitim öğretim yılı sosyal etkinlikleri kapsamında Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezinde merkez ilçedeki ilkokullar arası masal şenliği düzenledi.

ARTVİN-2017-2018 eğitim öğretim yılı sosyal etkinlikleri kapsamında Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezinde merkez ilçedeki ilkokullar arası masal şenliği düzenledi.

Çocukları eğlendirirken eğiten, onları hayata hazırlayan, doğruya ve güzele yönelten, onlara iyi birer bireyler olmalarını öğütleyen masalları daha yakından tanımak ve yaşatmak amacıyla düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. 7 Mart İlkokulu, Yeni Mahalle İlkokulu, Karadeniz Bakır İlkokulu ve Çoruh İlkokulunun katıldığı masal şenliğinde  öğrenciler birbirinden güzel masalları sahnede canlandırarak izleyicilerin beğenisini topladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci masal şenliğine katkı sunan  bütün öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek öğretmenlere katılım belgesi, öğrencilere ise madalya hediye etti. Toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.