Artvin’de Kamu Hastaneler Birliğinden Eğitim

0
1132

ARTVİN-Artvin kamu hastaneleri birliği genel sekreterliği tarafından Kimyasal, Biyolojik, Radyasyon, Nükleer Konularında farkındalık ve afetlere hazırlık Eğitim Verildi.

Artvin kamu hastaneleri birliği genel sekreterliği tarafından Acil Durum Afet Yönetimi, Hastane Afet planları ve KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyasyon, Nükleer) konularında farkındalık ve afetlere hazırlık eğitimi verildi.

Genel Sekreterlik İdari Hizmetler Başkanlığı denetiminde Sivil Savunma Amiri olarak görev yapan Yusuf Yıldırım tarafından Genel Sekreterliğe bağlı sağlık tesislerine,  tüm personellerin katılım ile Acil Durum Afet Yönetimi, Hastane Afet planları ve KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyasyon, Nükleer) konularında farkındalık ve afetlere hazırlık eğitimi verildi.

Acil Durum Afet Yönetimi, Hastane Afet planları ve KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyasyon, Nükleer) konularında farkındalık ve afetlere hazırlık eğitimi ilgili tüm personeller bilgilendirildi. Toplantıda Kamu Hastaneleri Birliği Sekreterliği, Artvin ilinde meydana gelebilecek olası afet olaylarına karşı bilinçli ve hazırlıklı olunması sağlandı.