Artvin’de Masa Tenisi İl Birincileri Belli Oldu

0
1802

Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alanokul sporları masa tenisi il birinciliği müsabakaları tamamlandı

ARTVİN-Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan okul sporları masa tenisi il birinciliği müsabakaları tamamlandı.

Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan2015 – 2016 yılı okul sporları masa tenisi il birinciliğimüsabakaları tamamlandı.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programı kapsamında 15-16 Aralık 2015 tarihinde Merkez Spor Salonu’nda Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi Merkez İlçe ve İl Birinciliği müsabakaları yapıldı. Müsabakalara Merkez İlçeden 3 Kız ve 5 Erkek takımı katıldı. İl Birinciliği müsabakalarına ise 3 Kız ve 5 Erkek takımı katıldı. Toplamda 48 sporcunun katıldığı müsabakalarda dereceye giren okul takımları şu şekilde belirlendi.

Merkez İlçe Müsabakalarına Katılan Okul Takımları Listesinde,

Genç Kızlar Kategorisinde;Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi, Artvin İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Artvin Anadolu Lisesi.

Genç Erkekler Kategorisinde; Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi, Artvin İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Artvin Anadolu Lisesi, İskebe Anadolu Lisesi, Artvin Anadolu Meslek Lisesi yer aldı.

İl Birinciliği Müsabakalara Katılıp Dereceye Giren Okul Takımları ise;

Genç Kızlar Kategorisinde; Arhavi Anadolu Lisesi, Artvin İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hopa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yer alırken Genç Erkekler Kategorisinde ise; Arhavi Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi, Artvin İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hopa Atatürk Anadolu Lisesi, Borçka Anadolu Lisesi, Yusufeli Anadolu İmam Hatip Lisesi yer aldı.