Artvin’in her tarafı talan edilirken AKP’li vekilin keyfi yerinde: Ben bugün Recep Tayyip Erdoğan’ı AK Partili yapıyorum

0
162

Artvin’in her yanında doğa talan projelerinden, ekonomi ve pandemiden kaynaklı sorunlar yaşanırken AKP Artvin Milletvekili Erkan Balta ilçe binalarında kelime şakaları yapıyor.

Murgul’un içme suyuna kimyasal karışması, Artvin’in tarım alanlarının yüzde 47’si, önemli doğa alanlarının ise yüzde 57’si madenlere ruhsatlı olması, Yusufeli’nin şantiyeye dönmesi, Hatila Milli Parkı’ndaki ağaç ölümleri, işsizlik ve küçük esnafın kepenk kapatması gibi sorunlarla alakalı hiçbir açıklaması bulunmayan AKP Artvin Milletvekili Erkan Balta, AKP Yusufeli İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Yusufeli ilçesinde yaşayan ve ismi Recep Tayyip Erdoğan olan 22 yaşındaki gence , AKP İlçe Başkanlığınca parti binasında düzenlenen törenle Artvin Milletvekili Erkan Balta tarafından parti rozeti takıldı.

“Ben bugün Recep Tayyip Erdoğan’ı AK Partili yapıyorum” diye kelime şakası yaparak gence rozetini takan Milletvekili Erkan Balta, “Kardeşimiz ailecek AK Partili aslında fakat bugün resmi olarak AK Partili yapıyoruz” dedi.