Basketbol Heyecanı Başlıyor

0
513

ARTVİN – Bu yıl Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele etme coşkusu yaşayacak olan Artvin Belediyesi Basketbol Takımız, geçen yıl yakaladığı başarıyı bu kez de 2.Lig’de yaşamak istiyor.

Artvin Boğalarının Rakipleri Belli Oldu

Türkiye Basketbol 2. liginde mücadele edecek Artvin Belediyesi Basketbol Takımının rakipleri belli oldu.

2016-2017 Sezonunda 2. lig A Grupta mücadele edecek olan Artvin Boğaları ilk maçını kendisi sahasında 22 Ekim tarihin de İnegöl Belediyesi Basketbol takımıyla oynayacak.

Artvin boğaları 2.lig A Grubunda Antalyaspor, Genç SK, Adana spor, Melikgazi Bld, Maliye Milli Piyango, Bolu spor, Tofaş Gelişim, FMV Işık, İnegöl Bld. Takımlarıyla aynı grupta yer aldı.

Kura çekimi sonrası açıklamalarda bulunan Artvin Belediye Başkanı ve Basketbol takımının onursal başkanı Mehmet Kocatepe, “Boğalar oldukça zor bir gruba düştü ama biz yeni kuracağımız takımla ve seyircimizle önceki sezonlardaki gibi mücadelemizi son saniyeye kadar devam ettirip Artvin’imize yakışan mücadeleyi yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Artvin Halkından isteğim geçen yıl ki gibi tribünleri doldurmaları ve takımlarına destek çıkmaları. Çünkü biz birlikte olduğumuzda neler yapabileceğimizi geçen yıllardan herkese gösterdik” dedi.