“Bella Butik” işletmesinin açılışı gerçekleştirildi

0
132

İrem Gülenç ve Ebru Yavuz tarafından Cumhuriyet Caddesinde hizmete açılan Bella Butik” Artvinli kadınlar için giyim alışverişinde yeni bir adres oldu.

İşletme ortaklarında Ebru Yavuz esnaf olarak ilk deneyimi olduğunu İrem Gülenç ile beraber yeni bir hizmet alanı açtıklarını ifade ederek “Uzun yıllardır çalışmıyordum, aklımda kendi işimi yapma fikri vardı, uzun süre düşündükten sonra bir butik açma düşüncesi oluştu. İrem ile tesadüfen karşılaştık. Birbirimizi tanıyorduk ama böyle bir ortaklık planımız yoktu. Böyle bir yola birlikte çıkmamız sürpriz oldu. Onun da böyle bir fikrinin olması benim de aynı şeyi düşünüyor olmam bizi bu yolda birleştirdi” dedi.

Daha önce bir araştırma şirketinde çalıştığını fakat çocuklarının eğitimine önem verdiği için çalışma hayatına ara verdiğini belirten Yavuz, “Çocuklarım büyüdü ve benim de artık yapacak bir şey bulmam gerekiyordu. Artvin’de ihtiyaç duyulan bir alan vardı. Bu alandaki boşluğu doldurmak istedik. Çünkü kadınlar ya internet alışverişi yapıyor ya da en yakında bulunan Rize ve Trabzon’a alışverişe gidiyorlardı bu onlar için çok maliyetliydi çünkü ulaşım bedeli de ödüyorlardı. Bu hizmeti Artvinli kadınların ayağına getirmek istedik. İrem ile ortak karar vererek seçtik ürünlerimizi. Klasik, spor tarzda ürünlerimiz mevcut, üniversiteli genç kadınlara yönelik ürünlerimiz var. Arkadaşlarımızdan büyük beden önerileri geldi, ona da yer vermeye çalıştık. Artvinli kadınların ihtiyacına yönelik ürün getirmeye özen göstereceğiz” ifadelerine yer vererek fiyatlarının piyasa ile dengeli olduğunu ekledi.

Bella Butik’in açılışını gerçekleştiren Belediye Başkanı Demirhan Elçin, “İki kadın arkadaşımız birlikte cesaret ederek böyle güzide bir işletme açtıklarından dolayı kendilerini kutluyor, bol kazançlar diliyorum” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Başkan Elçin işletmenin ilk müşterisi olarak alışveriş yaptı.

İşletme sahipleri İrem Gülenç ve Ebru Yavuz, başta Belediye Başkanı Demirhan Elçin olmak üzere açılışa gelen bütün konuklara teşriflerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.