Biz Birlikte Artvin’iz, Birlikte Gazeteciyiz

0
848

ARTVİN-10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler günü Artvin İl genelinde faaliyet yürüten gazetecilerin katılımı ile Artvin Sofrasında kutlandı.

Artvin Belediyesi’nin katkılarıyla Artvin Gazeteciler Cemiyeti ve Artvin Faal Gazeteciler Derneğinin ortaklaşa organize ettiği yemekli kutlama programına Artvin Vali Yardımcısı Mutlu Almalı, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, Artvin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Remzi Yavuz, Dernek Başkanları Zeki Alkan, İsmet Başar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Reyhan Güneri, Artvin il genelinde faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın mensupları, köşe yazarları, şairler, sanatçılar katıldı.

Program akşam yemeğinin ardından katılımcılara iki dernek adına düzenlenen plaket ve teşekkür belgesi takdim edildi. Programda teşekkür konuşması yapan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, tüm basın mensuplarının gazeteciler gününü kutladı. Birlikteliğe vurgu yapan Başkan Kocatepe;” bugün hepimiz gazeteciyiz, yarın bürokratız öbürsü gün belediye başkanıyız, çünkü biz bir aileyiz, birlikte hareket ediyoruz. Bugün burada ilimizde görev yapan bütün basın mensubu arkadaşlarımızı birlikte görmek bizleri Artvin adına mutlu ediyor” dedi.

Başkan Kocatepe, idarecilerin Artvin için yaptıklarını vatandaşlara servis edecek olanların basın mensupları olduğunu belirterek “Biz mutfakta hazırlayacağız, bunun sunumunu da halkımıza siz değerli arkadaşlarımız yapacaksınız işin garsonluğu sizde” diye konuştu.

Artvin Sofrasında Basın Mensuplarına Yüzde 20 İndirim 

Artvin Sofrasında basın mensuplarına yüzde 20 indirim imkanı sunulacağının müjdesini veren Başkan Kocatepe; “İşte size estetik ve güzelliklerle dolu bir mekan. Bundan sonra tüm gazeteciler % 20 indirimden yaralanacaklar Artvin Sofrası’nda. Gelin ve bu güzel mekânda hoşça vakit geçirin ve bu güzellikleri tüm okurlarınıza sunun” dedi.