Bu Büfede Bir Ekmek Alana Bir Ekmek Bedava

0
512

Artvin Çarşı Mahallesi Avea bayi karşısında faaliyetlerini yürüten Habazoğlu büfe’de her Perşembe günü 1 Ekmek alana 1 Ekmek bedava kampanyası başladı.

Artvin’de uzun yıllardır esnaflık yapan, emekliliğinin ardından şehir merkezinde büfe açan Cemil Aymen hem geçmişlerinin ruhu için hem de, ihtiyaçlı ailelere destek olmak için “1 Ekmek Alana 1 Ekmek Bedava” kampanyası başlattı. Artvin’in yerli ailelerinden Habazoğlu olarak bilinen ailenin ismini büfeye koyan Cemil Aymen, geçmişlerinin ruhu için farklı bir yöntem deniyor.

Geçtiğimiz günlerde, yine yerel basında Habazoğlu Büfe sağlık satıyor başlıklı haberlere gündeme gelen Habazoğlu büfe bu kez sosyal yardımlaşma  kapsamında farkı bir projeye imza attı.

Her ayın ilk Perşembe gününe mahsus, devam eden kampanyada Habazoğlu Büfe’den  ekmek almak isteyenler ikinci ekmeği bedava alabilecek. İşletme sahibi Cemil Aymen, geçmişlerin ruhu ve ihtiyaçlı vatandaşlara az da olsa destek olmak için böyle bir kampanya başlattığını ifade etti. Aymen, ben sekiz metre karelik dükkanımda kendimce bir yardımda bulunmak istedim. Diğer esnaf arkadaşlardan ve marketlerden bu tür kampanyaları bekliyorum “dedi.

Haber: Adem Güngör