CHP Artvin adayı Demirhan Elçin sanayi sitesi esnaflarını ziyaret etti

0
623

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, İl Başkanı Ahmet Biber, Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, DİSK/GENEL-İŞ Şube Başkanı Selim Bilgin ve il yöneticileri ile birlikte sanayi esnafını ziyaret etti.

CHP seçim çalışmaları kapsamında ziyaretleri devam ediyor. Son olarak sanayi sitesi esnaflarını ziyaret eden CHP’liler sanayi esnafına hayırlı işler temennisinde bulunarak oylarına talip oldular.

Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, İl Başkanı Ahmet Biber, Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, DİSK/GENEL-İŞ Şube Başkanı Selim Bilgin ve il yöneticileri katıldı. Esnaflar büyük bir sıkıntı içerisinde olduklarını ifade ederek, birçok esnafın siftah yapmadan dükkân kapattıklarını söylediler.

İşyeri ziyaretlerinde esnaf tarafından yakın ilgiyle karşılanan CHP Heyeti, yerel seçimlere yönelik hedeflerini ve Artvin’in nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda işyeri sahipleri ile sohbet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin işyeri ziyaretleri esnasında ziyaret ettiği esnaflara: ”Bende esnafım, içinizden geliyorum, esnafımıza dokunan, halkımızın ve esnafımızın sorunlarını çözebilecek yönetim biçimimiz olacak, içinizden biriyim, bu şehrin çocuğuyum” diyerek destek istedi.

Ziyarette esnafın sıkıntılarını dinleyen Demirhan Elçin , belediye başkanı seçilmesi halinde yerel esnafı destekleyeceklerini , mal ve hizmet alımlarında öncelikli tercihin Artvin’de faaliyet gösteren esnaf olacağını beyan etti.