CHP Artvin Milletvekili Adayı Oğuz Kurdoğlu’ndan ilk açıklama geldi: Sana Söz Artvin, birlikte başaracağız!

0
78

CHP Artvin Milletvekili adaylarını açıkladı. 1 sırada Uğur Bayraktutan ve 2’nci sırada Oğuz Kurdoğlu’nun adaylıkları netleşti.

Adayların belli olması ardından 2’nci sıra adayı Oğuz Kurdoğlu bir açıklama yaptı. Kurdoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Partimizin aldığı karar doğrultusunda Artvin Milletvekili Adayı olarak açıklandım. Başta Genel Başkanımız ve 13.Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, parti meclisimize ve bize bu görevi layık gören tüm partililerimize teşekkür ediyorum.

İl ve ilçe örgütlerimizde yaptığımız toplantılarda belirttiğim gibi işimiz kolay değil ancak gördüğüm ilgi ve destek, birliktelik ve dayanışma; birleşe birleşe kazanacağımızın net ifadesi olmuştur.

Bu anlamda çıktığım bu yolda, başta vekilimiz Uğur Bayraktutan olmak üzere, bu göreve talip olan çok değerli yol arkadaşlarım; Ahmet Biber, Barış Demirci, Yüksel Çorbacıoğlu, Ömer Faruk Eminağaoğlu ve Funda Özyurt Argun ile birlikte partimizin başarısı için çalışacağım.

Yıllarca doğa ve yaşam alanlarımız için hiçbir makam mevki peşinde olmadan, memleketimizin ormanları, dereleri, yaban hayatı ve kırsal kalkınması için mücadele ettim, aş ve iş oluşturacak projeler yaptım.

Kamu kurumlarında ve Akademide inandığım doğrular ışığında, memleketimizin güzel günleri için hareket ettim.

Şimdi de aynı duygu ve düşüncelerle güzel memleketimiz Artvin’e yeniden baharı getirmek için mücadele edeceğim. Toplantılarda söylediklerim yapmaya inancım, gücüm ve bilgim olan konulardır.

Kesin inancım şudur ki Artvin; en yüksek oyla genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ’nu Çankaya’ya bizleri de 2 CHP milletvekili olarak Gazi Meclisimize ulaştıracaktır.

Ben inanıyorum dostlar, sizler de inanın.

Şimdi Artvin’e baharı getirme vaktidir.

Şimdi el ele, kol kola, omuz omuza değişim vaktidir.

Şimdi Artvin’de 2-0 yapma vaktidir.

Şimdi Kemal Kılıçdaroğlu’nun vaktidir.

HAYDE BAŞLIYORUZ!”