CHP Hopa’da adaylar netleşti

0
382

CHP Hopa ilçe kongresi yaklaşırken başkan adayları netleşti.

26 Ocak Pazar günü Yeni Emre Düğün Salon’nunda gerçekleşecek CHP Hopa ilçe kongresi öncesinde Şükrü Aydemir‘in ardından Hakan Gül de ilçe başkanlığına adaylığını açıkladı.

Hakan Gül; Hopa’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçimleri kazanmasının büyük bir başarı olduğunu,  sağlanan sol birlikteliğin bu başarıda önemli bir rol oynadığını ifade ederek; “Bir teşekkür de ebette Adnan Başkan ve ilçe yönetimine etmek istiyorum. Süreci iyi ve koordineli yöneterek bu başarının mimarlarıdır. Şimdi yerelde iktidarız ve seçim sürecinde söylediklerimizi hayata geçirerek başarılı olmak ve genelde de iktidar olmak zorundayız” dedi.

CHP Hopa İlçe Başkan Adayı Hakan Gül
CHP Hopa İlçe Başkan Adayı Hakan Gül

CHP HOPA’DA YENİDEN HALK PARTİSİ OLACAK

CHP Hopa İlçe Başkan Adayı Hakan Gül açıklamasının devamında: “Bende bilgi birikimim, siyasi tecrübeme güvenerek bugün karşınızdayım ve adaylığımı açıklıyorum.  Belediye başkanlığı ateşten gömlek giymektir. Taner başkanımız da bugün bu gömleği giymiştir. Biz ortaya koyacağımız projelerle, yapacağımız çalışmalarla Taner başkanın yolunu açmak,  başarılı olmasını sağlamak için arkadaşlarımla bu yola çıktım.

Geleceği de düşünerek partimizin daha geniş halk kitleleri ile ilçemizde kucaklaşmasını sağlayarak büyütmek için bu yola çıktık. Kısacası partimizi yeniden halkla buluşturacağız. Hopa’da dağınık bir görüntü değil, CHP altında birleşmiş-kenetlenmiş bir birlikteliği yeniden sağlamak için aday oldum ve desteklerinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.