Çoruhspor veteranlar liginde mücadele edecek

0
752

Artvin Çoruhspor Kulübü; 2017-2018 futbol sezonunda süper amatör, U 14 ve U 13 liginin ardından Veteranlar Ligi’nde de mücadele etmek için yönetim kurulu kararı aldı.

Artvin Çoruhspor Kulübü Veteranlar Ligi’ne kaydını yaptırdıktan sonra Özer Sevim hocanın öncülüğünde Çoruhspor Veterenlar takımı kurarak 28 Ekim 2017 Cumartesi günü başlayacak olan lig için hazırlıklarına başladı

Artvin Çoruhspor Kulübü Sportif Direktörü Uğur Sarıçam yaptığı açıklamada; “Geçen yıl Özer hocam ve ben Fındıklıspor Veterenlar takımında oynadık çok keyif aldık. Veterenlar Takımı 40 yaşının üstündeki sporculardan kurulu bir takım. 4 tane 79 ve 80 doğumlu kontenjan hakkı bulunuyor bu sporcuların ikisi sahada ikisi yedek olmak şartı var müsabakalar 35’er dakika 2 devre oynanıyorlar. Veterenlar liglerinde tüm müsabakalara sporcuların aileleri de geliyor ve güzel bir hafta sonu geçiriyoruz. Herkes deplasmanlara ailelerini götürüyor her iki takım aileleri genel de hep birlikte yemek yiyerek sohbet ediliyor dostluklar artıyor. Artvin de eksik olan Veterenlar takımını da özer Sevim hocam, Engin Uluköy ve Ufuk kardeşimin öncülüğünde Artvin Çoruh Spor Kulübü çatısı altında kurduk ve takımımız hocası özer Sevim’dir. Çoruhspor Vereranlar takımı olarak ligi ilk üçte tamamlayarak Antalya da yapılan turnuvalara katılmak ilk hedefimiz. Tüm Artvin halkını hafta sonu Artvin İskebe şehir stadında yapılacak olan ligin ilk müsabakası olan Artvin Çoruhspor – Ardeşenspor Veterenlar müsabakasına bekliyoruz.”