Denizin Asi Çocukları’yla Çoruhun Asi Çocukları Karşı Karşıya

0

ARTVİN-Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadettin Dağ, Bal Ligi Play Oft müsabakalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadettin Dağ, “müsabakanın sağlıklı ve güven ortamında oynatılması hususunda gereğini yapacağımızın tüm kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz” dedi. Dağ yaptığı açıklamanın devamında, “2016-2017 Futbol sezonu 1.Amatör Artvin şampiyonu Borçka spor oldu. Her iki kulüp başkanı arkadaşımızın katılacağı Bal Ligi Play out teknik toplantısının tarihini hep birlikte belirleyeceğiz. Bu müsabaka talimatlar çerçevesinde il merkezinde oynanacaktır.

Play out müsabakasının galip geleni için yeni bir başlangıç veya yenilen için dünyanın sonu olmadığını bilmeleri gerekmektedir. Bu ve bundan önceki oynanan müsabakalar ile ilgili kulüpleri bir birine düşürecek söylemlerden ve yazışmalardan kaçınılması gerekmektedir.  Günümüzde aktif olarak kullanılan sosyal medya kitle iletişim aracı olarak çabucak yayılmaktadır. Özellikle kulüp yöneticilerinin daha dikkatli olmalarını istiyorum. İki güzide ilçemiz Hopa ve Borçka, inanıyorum ki kendine yakışanı yapmaya gayret edecektir. Unutulmamalıdır ki galip gelecek de mağlup olacak ta bizim değerlerimizdir. Bizler ASKF yönetimi olarak müsabakanın sağlıklı ve güven ortamında oynatılması hususunda gereğini yapacağımızın tüm kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz” dedi.