DKBB’den Artvin’e Eğitim Semineri

0
480

ARTVİN-Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği tarafından Artvin Belediyesi Nikâh salonunda Belediye personeline ve diğer kurum yetkililerine eğitim semineri verildi.

Türkiye Belediyeler Birliği Destek Hizmetleri Müdürü Halil İbrahim Azak’ın Eğitimci-Konuşmacı olduğu programa Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Artvin Belediyesi birim amirleri, ilgili personel ve diğer kurumlardan ilgili personel katıldı.

Doğrudan Temin ve İhale İş ve İşlemleri” konulu eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan Birlik Genel Sekreteri Mehmet Şentürk,“5355 sayılı Mahalli İdare Birlikleri Kanununun Birliğimize yüklediği ve Birlik Tüzüğümüzde yer alan, Üye belediyelere, diğer belediyelere ve mahalli idare birlikleri ile diğer kuruluşlara yönelik olarak eğitim çalışmalarını gerçekleştirmek.” maddesinin gereği olarak belediyelerimizin ilgili birimlerine yönelik eğitim semineri düzenlendiklerini söyledi.

Açılış konuşmasından sonra, “Doğrudan Temin ve İhale İş ve İşlemleri” konusunda Türkiye Belediyeler Birliği Destek Hizmetleri Müdürü Halil İbrahim Azak sunum yaptı.