Gelişim Tesisat Hizmete Açıldı

0
910
?

HOPA-Son günlerde Hopa’da peş peşe açılan işyerlerine bir yenisi daha eklendi. Doğan Topal ve Mehmet Çelik’in ortak olarak açtığı Gelişim Tesisat Hopa TSO Meclis Başkanı Metin Karaman tarafından açıldı.

İlçede İnşaat sektöründe yaşanan hareketlilikle beraber yan sektörlerin ilçede peş peşe faaliyete başlamasına da neden olduğunu söyleyen TSO Meclis Başkanı Metin Karaman “Hopa’mız gerçekten her alanda gelişiyor ve gelişecek de. Ticaretin yoğun yaşandığı ilçemizde alınan göç’de göz önüne alındığı İnşaat sektörü bu ticaretin içinde önemli bir yer tutuyor. İnşaat sektörü denilince bunun da sınırı yok. Yan bağlantılı onlarca yeni iş alanı da bu sektörün çalışma alanı içinde.

Şu an açılışını yaptığımız bu işyeri de İnşaat sektörü bağlantılı olarak ilçemizde bir boşluğu dolduracaktır. Ben işyeri ortaklarına ilçemize böylesine bir hizmet verecekleri için teşekkür ediyor, Gelişim tesisatın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek Hopa’lı işadamı Cem Topaloğlu ile birlikte açılış kurdelesini kesti.

Turan Altıntaş Ticaret Merkezi altında açılan Gelişim Tesisat işyerinde kat kaloriferi-Kalorifer ve her türlü su tesisat işlerinin yapıldığını açıklayan Doğan Topal açılışlarına katılan TSO Meclis Başkanı Metin Karaman ve tüm dostlara teşekkür etti.