Gökhan Gökden Sonsuzluğa Uğurlandı

0
640

Borçka, genç bir evladını sonsuzluğa uğurladı. Borçka esnaflarından Sinan Gökden’in oğlu Gökhan Gökden, 22 yaşında hayata veda etti.

Böbrek rahatsızlığı nedeniyle babasından alınan böbreğin nakil edilmesinden sonra nakli yapılan böbreğin yeni vücutta uyum sıkıntısı yaşanmış Gökhan Gökden 11 Temmuz 2019 Perşembe günü hayata veda etmişti.

Gökhan Gökden’in cenazesi 12 Temmuz 2019 Cuma günü Borçka Merkez Camii’nde öğlene müteakip, cuma namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Adagül köyünde Sonsuzluğa uğurlandı.

22 yaşında hayata veda eden Gökhan Gökden’nin cenazesine Borçka Kaymakamı Hasan Hüsnü Ertürk, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan il dışında olduğu için vekaleten, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Aksu, Borçka Belediyesi eski başkanı Aslan Atan, Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD)Başkan Yardımcısı Sami Özçelik ve kalabalık bir cemaat katıldı Baba Sinan Gökden böbreğini oğluna verdiği için maskeli olarak ve oturduğu yerden cenazeye katılabildi. Taziye mesajlarını ileten dostlarına teşekkür etti. Baba Sinan Gökden, “Allah kimseye evlat acısı vermesin. Allah kimseyi de Dostsuz Arkadaşsız akrabasız bırakmasın acılarımızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum hiç kimseye böyle bir acı yaşatmasın Allah.. diyorum teşekkür ediyorum” dedi.