“Her Yükte Her Molada Birlikte”

0
466

HOPA-Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks’ın 21 Nisan – 25 Mayıs tarihleri arasında 11 ili kapsayan sürpriz indirimler ve çeşitli aktivitelerin olduğu tanıtım turunun son durağı Hopa oldu. Müşterileriyle “Her Yükte Her Molada Birlikte” olan Ford Trucks Tanıtım Turu, 24-25 Mayıs tarihlerinde Hopa ilçe merkezinde gerçekleşti.

Hopa’da 2 gün boyunca süren roadshow kapsamında katılımcılar, servis indirimlerinden, ücretsiz lastik kontrollerine, sürpriz hediyelerden çeşitli aktivitelere kadar birçok fırsattan yararlandı..

55 yılı aşkın kamyon üretim tecrübesi ve müşteri deneyimi ile global pazarlarda ve Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren Ford Trucks’ın 21 Nisan-25 Mayıs tarihleri arasında11 ili kapsayan sürprizlerle dolu tanıtım turunun Bursa-Eskişehir-İsparta-Adana-DSiyarbakir-Gaziantep-Mardin-Kayseri-Ankara ve Samsun’da yapılan tanıtım atağı Hopa’da sona erdi.

Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan ve Pazarlama Müdürü Armağan Azar’da Hopa tanıtım turunda ilçeye gelerek araç tanıtımında aktif rol aldı. Ford Trucks Türkiye Direktörü Serhan Turfan “Hopa’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduk. Türkiye geneline bakiliğinde Nakliye sektörünün en hareketli olduğu Hopa’da 2.000 civarında tır bulunması Hopa’yı ayrıcalıklı kılmaktadır. 24-25 Mayıs tarihlerinde Artvin’in Hopa ilçesi merkezinde gerçekleştirdiğimiz etkinlik kapsamında katılımcıları sürpriz hediyeler, özel indirimler ve çeşitli etkinlikler yaptık.. Etkinlik kapsamında katılımcıların araçlarına bir sonraki servis girişlerinde geçerli olmak üzere %20 indirim* fırsatı sağlanırken, etkinliğe katılan tüm araçlara Lassa’dan ücretsiz lastik kontrolü ve etkinliğe özel indirimler sunduk. Katılımcıları 2 gün boyunca çeşitli yarışma, oyun, ikram ve sürpriz hediyeler verirken Castrol sponsorluğunda ücretsiz internet erişimi de sağladık. Ayrıca, Ford Trucks FM’den gün boyunca yol ve hava durumu haberleri vererek, canlı sohbetler gerçekleştirerek etkinliğe ayrı bir renk katmıştır.

Bizleri sıcak ilgi ile karşılayan tüm Hopalılara ve stantlarımıza gelerek aracımız hakkında bilgi alan tüm Nakliye sektörü temsilcisi-çalışanı ve şoför kardeşlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.