Hopa Belediyesi ‘Ortahopa’da Bilgilendirme Toplantısı’ Gerçekleştirdi

0
589

Ortahopa Mahallesinde, Mahalle sakinlerinin istek, öneri ve şikâyetlerini aktarıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ortahopa Mahallesinde, Mahalle sakinlerinin istek, öneri ve şikâyetlerini aktarıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi ve Belediyenin mevcut durumu, yapılan hizmetler ve devam eden projeler hakkında da katılımcılara bilgi verildi.

Yeni Emre Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Başkan Yardımcısı Osman Akkaya, Belediye Meclis Üyesi Enver Korzay, Nefise Yenigül ve CHP İlçe Başkanı Adnan İskender vatandaşlardan gelen talep ve öneriler dinleyerek, çalışma planı oluşturdu.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek şu konuşmayı gerçekleştirdi ‘ Göreve başladığımız ilk günden itibaren şeffaf belediyecilik anlayışımızla Belediyenin mevcut durumunu paylaştık. Bunun sebebi hizmet beklenen belediyenin tüm şartlarını vatandaşın bilme hakkının oluğuna inancımızdır.

Siz bize güvendiniz bizde size. Sizlerin fikir ve önerileri bizlere her zaman ışık olmuştur. Hopa şehrini Hopa halkıyla yöneteceğiz dedik ve sözümüzü tutacağız.’ diyerek sözlerini tamamlayan Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi tüm mahallelerde gerçekleşecek olan toplantıların devam edeceğini ifade etti.